so 02. 2. | bento café & bistro

VYPRODÁNO // Degustace s výkladem - Lunární Nový Rok 2019

Zajímá vás, jak trávíme "Silvestra"? Co všechno musíme přinést na oltář a jaká sváteční jídla podáváme v kruhu rodinném?
Kapacita události je naplněna
VYPRODÁNO // Degustace  s výkladem - Lunární Nový Rok 2019

Kdy a kde?

02. 2. 2019 17:00 – 20:00
bento café & bistro, Komunardů 13, Praha 7-Holešovice, Česko

Něco málo o akci

Zažijte s námi jedinečnou atmosféru oslavy lunárního Nového roku s výkladem a povídáním! S předstihem o pár dní před reálným "Silvestrem" vám předvedeme, jak slavíme asijský Nový rok, uvaříme vám sváteční jídla a pochutnáme si společně při tradičním stolování. Menu zrovna tvoříme, ale těšit se můžete až na 10 tradičních pokrmů, exotické ovoce, ukázky všeho možného, co k takovým oslavám patří, a odejte navíc s milým překvapením pro štěstí. :)

Brzy odhalíme menu! :))

Jen dopředu upozorňujeme, že menu není vhodné pro vegetariány a vegany, neboť polovina jídel bude obsahovat maso nebo vývar z něj, dále menu obsahuje nepálivé pokrmy, ale čerstvé chilli máme vždy k dispozici všem milovníkům pálivého.

Akce začne od 17hodin, kolem 17:30-18h bude reálně startovat degustace, konec odhadujeme kolem 20h, záleží, jak moc se Lex rozpovídá (je hrozně ukecaná) :)))

Kapacita omezena! :)

Cena:

- 1000 Kč/2osoby

- 700 Kč/1osoba

Důležité!!!

Rezervace místa bude platná až po zaplacení - lze platit na místě u nás (hotově/kartou) nebo online přes platební bránu. Neuhrazenou rezervaci držíme po dobu 2 dnů, poté pouštíme pro další zájemce.

Vstupenka na degustaci mějte vytištěnou nebo v digitální verzi při vstupu na akci. Pokud máte nějaké dotazy, potíže nebo si přejete vrátit peníze (při zrušení účasti minimálně 14 dní před událostí, v jiných případech vstupenka propadá), kontaktujte nás emailem na hello@bentocafe.cz.

Vstupenky
Cena
Kusů
Celkem
  • 2 osoby
    CZK 1,000
    CZK 1,000
    0
    CZK 0
CelkemCZK 0

Sdílet událost